Hakkımızda

ÖRNEK TECH

Kurucumuz ve Genel Müdürümüz, Syn. Yasin ÖRNEK sektöre ilk olarak 2008 yılında sektörde güçlü ve önder firmalardan birinde taşeron olarak işler yapmakla başlamıştır. Genel Müdürümüz bu durumu kendisi ve firmamız için eğitim yılları olarak değerlendirip, her geçen gün ekip arkadaşlarımızı ve firmamızı geliştirmiş, gerek pazar, gerek kalite, gerek arge konusunda deneyimlerine yenilerini katmış ve günden güne gelişmiştir. Sektörde kısa süre sonra kendi bünyesinde işler alıp başarıyla tamamlamıştır. Firmamız günümüzde hizmet verdiği her alanda uzman ekibi sayesinde başarılı işlere imza atarak ve büyümektedir. ÖRNEK TEKNOLOJİK HİZMETLER ismiyle başlayan ticari hayatımız ORNEKTECH Elektrik ve Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.  olarak daha kurumsal, daha geniş yelpazede, daha kaliteli hizmetler vermek için günümüzde yeni yatırımlar yapmış, yeni yüzü ve  yeni ismi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine devam etmekten onur ve sevinç duymaktadır. Hep birlikte daha da  teknolojik ve  örnek işler başarmak dileğiyle, saygılarımızla.

Teknoloji

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the.

İnsan

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the.

Çözüm

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the.

Önce Kalite

Misyonumuz

Nullam felis sapien, commodo ac posuere non, pretium nec mauris. Ut nibh velit, accumsan at dapibus quis, venenatis ac turpis.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident,sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit,sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est,qui dolorem ipsum quia dolor sit amet.
On the other hand,we denounce with righteous indignation and dislike men who are so beguiled and demoralized by the charms of pleasure of the moment,so blinded by desire,that they cannot foresee the pain and trouble that are bound to ensue.